Zespół Szkół Elektronicznych: ul. Wojciechowska 38, tel: (81) 537-15-52

Bursa

ZespóŁ SzkóŁ Elektronicznych w Lublinie

Bursa nr 6

Prev - Next
Znajdujesz się tutaj: Bursa nr 6 » Aktualności » Podsumowanie Turnieju Interdyscyplinarnego

Podsumowanie Turnieju Interdyscyplinarnego

Podsumowanie Turnieju Interdyscyplinarnego

9 czerwca w Bursie Szkolnej Nr 3 miało miejsce zakończenie XVII Interdyscyplinarnego Turnieju Sportowego Burs i Internatów o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego.

Przez cały rok szkolny młodzież naszej bursy brała udział w szeregu konkurencji sportowych pieczołowicie zdobywając punkty. W rezultacie dziewczęta zajęły II miejsce w kategorii tenis stołowy. Chłopcy zajęli I miejsce w tenisie stołowym, III miejsce w rozgrywkach szachowych, II miejsce w koszykówce, III miejsce w piłce nożnej, II miejsce w siatkówce oraz III miejsce w strzelectwie pneumatycznym.

Czego efektem było III miejsce w klasyfikacji generalnej.

Podczas wręczania nagród reprezentowali nas Kacper Pękala (wyróżniony jako najlepszy gracz w konkurencji tenis stołowy) oraz weteranka rozgrywek Ewelina Gąbka.

Chcieliśmy z tej okazji podziękować organizatorom za możliwość wykazania się, ale przede wszystkim samej młodzieży która walczyła do samego końca.

GRATULACJE !

Aktualności Kalendarz wydarzeń
© Bursa nr 6 - 2015. Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij